Inova Plus Sp. z o. o.
ul. Lipowa 15A
64-500 Szamotuły
PL +48 570 545 525
EU +48 570 515 565
EU +32 495 823 046
biuro@inovaplus.pl
Inova Plus Sp. z o. o.
ul. Lipowa 15A
64-500 Szamotuły
PL +48 570 545 525
EU +48 570 515 565
EU +32 495 823 046
biuro@inovaplus.pl

Mitsubishi Electric jest światowym liderem w branży systemów klimatyzacyjnych do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zróżnicowane warunki klimatyczne w Japonii wymagają stosowania wydajnych systemów klimatyzacyjnych. Aby sprostać temu wyzwaniu, nasi inżynierowie opracowali niezwykle innowacyjne i wytrzymałe systemy zdolne do nieustannej pracy praktycznie w każdych warunkach występujących na naszej planecie. Każdy produkt to niezwykłe osiągnięcie, zapewniające lata bezproblemowej eksploatacji przy niskim zużyciu energii i minimalnym wpływie na środowisko naturalne.


Klimatyzatory firmy Panasonic cieszą się uznaniem użytkowników na całym świecie.
Ich solidny wygląd podpowiada, że będą pracować sprawnie przez długie lata. Wydajność, niezawodność i trwałość to najważniejsze cechy dobrego klimatyzatora. Aby spełniać tak wysokie wymagania, nasze produkty poddajemy całej gamie rygorystycznych testów.
Firma Panasonic od lat dostarcza na cały świat klimatyzatory odznaczające się najwyższą jakością i najniższym wpływem na środowisko naturalne. Wszystkie najważniejsze zasady produkcji stosowane przez firmę Panasonic dotyczą również procesu wytwarzania urządzeń klimatyzacyjnych. Zasady te nie pozostają tylko sloganami, lecz są realizowane w praktyce przez nasze placówki na całym świecie.


Firma Daikin jest obecna w Polsce od ponad 15 lat.

W ofercie firmy Daikin znajdują się wszelkie urządzenia niezbędne do stworzenia dobrej atmosfery w pomieszczeniach, począwszy od systemów wentylacji, poprzez klimatyzatory, a kończąc na zintegrowanych systemach zapewniających sprawny obieg powietrza w całych budynkach
Urządzenia Daikin dzięki swej najwyższej jakości zostały zamontowane w wielu najbardziej prestiżowych budynkach w Polsce – w obiektach biurowych, handlowych, hotelowych i wystawienniczych, a także w wielu budynkach przemysłowych oraz w obiektach użyteczności publicznej.


Marka C&H (COOPER&HUNTER) należy do korporacji СOOPER AND HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION i powstała w USA, a od 2003 roku produkuje szeroką gamę urządzeń HVAC pod własną marką handlową. Przez ostatnie lata sprzęt COOPER AND HUNTER zdobył ogromną popularność na wszystkich kontynentach a znak towarowy C&H stał się symbolem jakości i niezawodności urządzeń HVAC. Wyrafinowany wygląd wpasowujący się w najnowsze trendy, ergonomia i komfort użytkowania zostały połączone z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i gwarancją wysokiej jakości.

Urządzenia C&H są wytwarzane zgodnie z wysokimi standardami jakościowymi obowiązującymi w USA, Kanadzie oraz Unii Europejskiej. Posiada znak Komisji Europejskiej, potwierdzający zgodność produkcji z wymaganiami zdrowotnymi, bezpieczeństwa i środowiska. Dzięki temu produkty marki Cooper&Hunter mogą być swobodnie wprowadzane do obrotu na terenie Unii Europejskiej.


Aux Group działająca na rynku od 1986 roku jest zintegrowanym zespołem przedsiębiorstw zajmujących się nowoczesną produkcją inteligentnych systemów zasilania, artykułów gospodarstwa domowego, a zwłaszcza systemów klimatyzacji. Należy do czołowych producentów rozwiązań dla klimatyzacji na świecie, a jej produkty są dostępne w większości krajów na świecie.
Urządzenia produkowane przez AUX Group osiągają klasę A++ potwierdzoną odpowiednią etykieta energetyczna zgodną z europejskimi wymaganiami. Z roku na rok AUX Group poprawia jakość swoich produktów, zwiększając sprawność energetyczną urządzeń, stosując ekologiczny rozwiązania technologiczne oraz proponuje nowoczesną ponadczasową stylistykę swoich produktów.
Klimatyzatory AUX mają nie tylko piękny wygląd, ale także zapewniają wysoką wydajność oraz niezawodność.

Top